Cart0Item(s)

Ваш кошик покупок ще порожній!

Product was successfully added to your shopping cart.

Політика конфіденційності

Наш інтернет-магазин корейської косметики OptBeauty розуміє і високо цінує важливість конфіденційних даних і вживає достатніх заходів, застосовуючи високий рівень спеціальних технологій, з метою захисту вашої особистої інформації, також ми вважаємо, що існує необхідність чіткого і детального пояснення нашим клієнтам яким чином і з якою метою ми скористаємося вашими особистими даними.

Будь ласка, уважно ознайомтеся з існуючої Політикою Конфіденційності нашої фірми.

Правила цієї Політики Конфіденційності дійсні по відношенню до всього обсягу отриманих або використаних особистих даних магазином OptBeauty, на її офіційних сайтах, додатках, сервісах і доменах.

Процес збору особистих даних

В процесі збору ваших особистих даних, ми проводимо їх обробку і наступні зберігання із застосуванням досить високого рівня захисту, який для нас доступний. Наша компанія не надає вашу інформацію стороннім особам, виняткові випадки передбачені в законодавстві України.

Необхідними особистими даними для нашої компанії можуть бути: ваші контактні дані електронної пошти, прізвище, ім'я та по батькові, посилання на ваші акаунти в соцмережах та інші види інформації про контакти, важливі для надання послуг нашою компанією.

У разі вашої відмови від надання необхідної особистої інформації, ви можете отримати відмову в користуванні послугами або втратите можливість користуватися всіма або частиною послуг нашої компанії. З метою забезпечення комфорту наших клієнтів дане рішення може бути отримано автоматично з отриманням повідомлення перед відправкою заявки на отримання послуг.

Для поліпшення роботи нашого сайту і підвищення ефективності, які ми надаємо,, збільшення різноманітних спеціальних пропозицій наша компанія може об'єднувати вашу особисті дані, надані вами на сторінці нашої фірми в інтернеті, з інформацією, отриманою нами від вас крім нашого сайту або з боку.

В процесі надання нам ваших особистих даних у вас є можливість при попередньому повідомленні про свої наміри, перевіряти, правити, змінювати або взагалі вилучити ваші особисті дані.

За собою ми залишаємо право на вибір методів і способів перевірки ваших особистих даних. Наша перевірочна процедура проводиться відповідно всіх норм існуючого законодавства країни, на території якої ви користуєтеся послугами нашого сайту. Послуги, надані на сайтах компанії, відносяться до юрисдикції законодавчих органів України.

Заповнення форми особистих даних на сайтах нашої фірми і передача інформації нам означає ваша особиста згода, і визнання всіх правил Політики Конфіденційності компанії OptBeauty.

.

Як використовуються ваші особисті дані

Наша компанія користується наданими вами особистими даними тільки для надання послуг та різного виду сервісів, список яких представлений на сайті компанії OptBeauty. Наприклад, ми користуємося контактною інформацією з метою зручності зв'язку з нашими клієнтами для надання наших послуг і вирішення виниклих проблем або питань.

Маючи ваші контактні дані, магазин OptBeauty завжди може ознайомити вас з описом товарів, з видами послуг, рекламними і конкурсними пропозиціями, важливими заходами і з іншою важливою для вас інформацією. Наші клієнти мають право самі вирішувати, чи хочуть вони отримувати таку інформацію чи ні, надіславши повідомлення про це електронною поштою або по інших каналах зв'язку, які представлені на сайтах нашої компанії.

 

Можливість передачі вашої особистої інформації

Наша компанія гарантує, що не буде зраджувати ваші особисті дані стороннім особам, ваші дані можуть бути надані (з урахуванням Вашої попередньої згоди) тільки для наших партнерів або підрядників, в разі якщо витребувані вами товари або послуги потребують додаткового залучення можливостей.

Ми маємо партнерські домовленості зі сторонніми фірмами для надання додаткових послуг, наприклад таких, як доставка продукції, послуг і рішень для клієнтів, всі наші партнери, фірми-постачальники і підрядники зобов'язані зберігати всю інформацію про клієнтів, надану їм фірмою OptBeauty в режимі конфіденційності і мають право використовувати її лише з метою надання послуг для фірми OptBeauty і її клієнтів.

Наша фірма бере на себе зобов'язання не зраджувати надану особисту інформацію стороннім особам, виняткові випадки являють собою: ваше дозвіл, офіційний і вірно юридично оформлений запит урядових органів, відповідно нормативною базою законодавства країни, законодавчий акт, виклик з суд, судова ухвала, допомога в запобігання шахрайських махінацій, захист майна та прав компанії OptBeauty, захист безпеки співробітників компанії OptBeauty або їх майна, захист користувачів або громадськості, процес обробки замовлення, запиту або рахунок-фактури, передача особистих даних особам і фірмам, які були найняті компанією OptBeauty з метою проведення операцій всередині компанії.

 

Гарантія безпеки ваших даних

Наша компанія дає гарантію захисту ваших особистих даних, наданих нашими клієнтами. Компанія OptBeauty докладає всіх можливих зусиль щодо захисту ваших даних, хоча гарантувати повну відсутність несанкціонованих спроб заволодіти чужими даними не може ніхто, наша компанія за допомогою новітніх технологій і внутрішніх операцій зводить ризик несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації до мінімуму.

 

Необхідність згоди на обробку інформації

При наявності різноманітних особистих даних для отримання послуг і сервісів нашої компанії, клієнти беззастережно приймають і погоджуються на збір даних про себе і подальшу їх обробку в рамках Політики Конфіденційності компанії OptBeauty.

Можливі зміни в правилах Політики Конфіденційності компанії OptBeauty.

Представлені в тексті умови Політики Конфіденційності компанії OptBeauty представляють собою правила для збору і подальшого використання всієї наданої на сайтах, сторінках і співробітниками нашої компанії особистих даних клієнтів.

Компанія OptBeauty має право змінювати або оновлювати існуючі правила Політики Конфіденційності. У разі оновлень і доповнень компанія дає можливість ознайомитися зі змінами та вказує точну дату редакції на своєму офіційному сайті, дані зміни вступають в силу з моменту появи інформації про це на сайті, якщо ви продовжуєте користуватися товарами і послугами нашої фірми, значить, ви погоджуєтеся з змінами.

 

Наші контакти

У разі вашого бажання задати ваші запитання або проконсультуватися з приводу Політики Конфіденційності компанії OptBeauty, ви можете підтримувати з нами зв'язок по електронній пошті.