Cart0Item(s)

Ваш кошик покупок ще порожній!

Product was successfully added to your shopping cart.

   

11 шт.

   

11 шт.

Корейський бренд neos:lab

Молодий південнокорейський Neos:lab, від корпорації NS Retail, випускає косметичні засоби для відновлення природнього балансу догляду за шкірою. Для досягнення цієї мети, ще на етапі розробки продукту проводяться клінічні та дерматологічні випробування, використовуються формули, що не тестуються на тваринах (cruelty free), а продукція є веганською (vegan). 

Наш оптовий інтернет-магазин OptBeauty є офіційним дистриб'ютором корейського бренду neos:lab, пропонує придбати косметику на вигідних умовах. Ви можете отримати консультацію менеджерів, ознайомитись з описом та замовити продукцію з оптовою знижкою від 30%. 

Особливості бренду 

Продукти neos:lab розроблені з використанням передових технологій і наукових досліджень. Вони поєднують у собі потужні активні інгредієнти з натуральними компонентами, що допомагають забезпечити оптимальний догляд за шкірою. Філософія бренду полягає у відновленні природного балансу шкіри. Вони вірять, що збереження здоров'я шкіри і краси полягає у збалансованому догляді, що враховує потреби шкіри на різних етапах її життєвого циклу.

Переваги продукції neos:lab

Товари від компанії неослаб популярні в багатьох країнах не просто так. Головними перевагами бренду є:

  • Натуральність: Продукти neos:lab розроблені з використанням натуральних інгредієнтів, що робить їх безпечними та м'якими для шкіри. Бренд прагне до збалансованого догляду за шкірою, використовуючи природні компоненти, які максимально наближені до шкірних потреб.

  • Збалансований догляд: бренд ставить перед собою мету відновити природний баланс шкіри. Вони пропонують продукти, які сприяють відновленню і підтримці здорової шкіри, забезпечуючи збалансований догляд на різних етапах життєвого циклу шкіри.

  • Клінічні дослідження: neos:lab проводить клінічні випробування своїх продуктів, щоб забезпечити їх ефективність та безпеку. Це дозволяє їм впевнено стверджувати результативність своїх продуктів та забезпечувати задоволення користувачів.

  • Відповідальність: Бренд несе відповідальність перед своїми споживачами і навколишнім середовищем. Вони не тестують засоби на тваринах, а тара розроблена для повторного використання (recycling), що свідчить про їхнє прагнення до створення етичних та екологічно чистих продуктів.

  • Широкий асортимент: neos:lab пропонує різноманітні продукти для догляду за шкірою: патчі, крем для обличчя, сироватки, тощо, що відповідають різним потребам та типам шкіри. Це дозволяє кожній людині знайти відповідний продукт для своїх індивідуальних потреб.

Neos:lab гуртом

Вигідний гурт (опт) корейської косметики пропонується в нашому інтернет-магазину. Якщо хочете отримати оригінальну продукцію, приємний сервіс, безкоштовну доставку від 2000 грн та інші переваги, реєструйтесь на нашому сайті OptBeauty. Ви можете Замовити необхідні товари в необхідній кількості, ознайомитись з асортиментом, основними характеристиками. Якщо виникнуть питання, можете поставити їх досвідченому менеджеру.

Вигідна гуртова програма для клієнтів дозволяє придбати корейську косметику по привабливим цінам. Гарантується оригінальність та якість всього товару в прайсі та оперативна доставка по Україні.